آسایش و راحتی

folder_openدستاورد‌های بهمراه
commentبدون دیدگاه
عضوی از بهمراه شوی تا آسایش و راحتی را در زندگی روزمره خود داشته باشین

آسایش و راحتی

به‌همراه آمده است تا برای شما راحتی و آسایش ایجاد کند. جدای از آسایش و راحتی، منفعت اقتصادی نیز مدنظر به‌همراه است. تمام سعی به‌همراه ایجاد جلب رضایت دوستان خود است.

البته نه به‌همراه که هر موسسه‌ای تلاش می‌کند برای تکریم مشتریان خود آن‌چه مشتری نیاز  دارد فراهم نماید.

آسایش شما برای ما مهم است

تمام تلاش ما که  به‌همراه کمک شما، این خواهد بود که بتوانیم نقاط بیشتری از شهر را پوشش دهیم. در حال حاضر تعداد n خط فعال در حال خدمت‌گذاری به همشهریان محترم  تهرانی است و سعی شده است مسیرهای مختلفی از کرج تا پایانه‌ی خاوران از شهرک شهید باقری تا شهرک اکباتان را پوشش دهد.

اگر شما فکر می‌کنید که نیاز دارید در خطی سیستم ناوگان (به‌همراه) فعالیت نماید، کافی است ابتدا اپ به‌همراه را از گوگل پلی و یا کافه بازار نصب کرده و در قسمت پیشنهاد مسیر، مسیر مورد نظر خود را از منزل تا محل کار وارد کرده و منتظر تماس کارشناسان ما بمانید.

کارشناسان ما بعد از بررسی مسیرهایی که شما را زوودتر به مقصد برساند و از بار ترافیکی کمتری برخوردار باشد  با شما تماس خواهند گرفت و پیشنهادات خود را به شما ارائه خواهند داد. یکی از  سوالاتی که کارشناسان تیم به‌همراه از شما در مرحله‌ی پیشنهاد مسیر خواهند پرسید

میزان هزینه‌ی رفت و آمد شما خواهد بود کارشناسان زیده‌ی ترافیکی با بررسی مسیر و میزان هزینه‌ی رفت و آمد تمام شده برای شما  سعی خواهند کرد، هزینه‌ای که برای شما مقرون به‌صرفه است را ایجاد نمایند.

در صورتی که امکان ایجاد یک خط برای مسیر شما نباشد.  به‌همراه به شما کمک خواهد کرد تا مسیری که نزدیک شما وجود دارد و شما می‌توانید از آن استفاده نمایید را به شما اطلاع می‌دهند تا از آن مسیر استفاده کنید و زودتر به مقصد برسید.

برای عضویت در بهمراه کلیک کنید

برای اطلاعات بیشتر به همراهنامه مراجعه کنید

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست