به‌همراه یک جایگزین مناسب

folder_openدستاورد‌های بهمراه
commentبدون دیدگاه
با اپ بهمراه سفرهای روزمره خود از شب قبل رزرو کنید و با خیالی آسوده روزخود را شروع کنید

بهمراه یک جایگزین مناسب برای همه‌ی مشکلات روزانه‌ی شما در هنگام رانندگی است. احتمالاً شما نیز ازوسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی استفاده می‌کنید و مشکلات رانندگی با وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی را با پوست و استخوان خود حس کرده‌اید. یکی از دغدغه‌های مردم در کلان‌ شهرها که در هنگام رانندگی با وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی با آن روبرو هستند، جریمه‌های گاه و بی‌گاه است که توسط دوربین و یا پلیس برای ماشین‌ها اعمال می‌شود.

مشکلات استفاده از خودروهای شخصی

سرعت غیرمجاز، ورود ممنوع، سبقت غیرمجاز و هزاران جریمه‌ی دیگر که شما بهتر از ما می‌دانید. جریمه، تنها مشکل رانندگی با وسیله‌ی شخصی در کلان‌شهر نیست. تصادفات درکلان‌شهری مانند تهران بیش از حد متوسط جهانی رخ می‌دهد دلیل آن نیز ترافیک زیاد و خسته شدن رانندگان در شلوغی ترافیک است.

ترمزهای ناگهانی، انحراف رانندگان بخش کوچکی از عوامل خطرساز هستند که هر روز شاهد آن هستید. یک تصادف کوچک در شهر تهران حتی اگر نیاز به تعمیرگاه هم نباشد، یک روز کاری شما را از بین خواهد برد.

رانندگی با وسیله‌ی نقلیه‌ی شخصی در شهری مثل تهران بسیار مشکل است. کمبود پارکینگ و پارک ممنوع در بسیاری از خیابان‌ها باعث می‌شود برای پیدا کردن یک جای پارک مدت نسبتاً زیادی در خیابان دور بزنید
تا با خوش شانسی یک جای پارک مناسب پیدا کنید و اگر شانس بیاورید از پشت درخت یک نفر پیدا نشود و برای جای پارک و مواظبت از ماشین شما پول نگیرد، همه‌ی مدت دغدغه‌ی سرقت نرفتن ماشین و یا دزدیده نشدن ضبط، لاستیک زاپاس، چرخ ماشین خواهید داشت.

ترافیک معظلی است که تا افراد از خودروهای شخصی برای رفت و آمد غیر ضروری خود استفاده کنند حل شدنی نخواهد بود راه حل آن استفاده از یک جایگزین مناسب به جای خودروهای شخصی است.

اما تحمل این همه مشکل برای چیست؟

اما تحمل این همه مشکل برای چیست جواب ساده است چون وسیله‌ی نقلیه‌ی مناسب برای رفتن به مقصد مورد نظر خود را پیدا نمی‌کنید. مترو شلوغ و کثیف است. اتوبوس جایی برای نشستن ندارد. تاکسی معطلی دارد و باید چند بار مسیر عوض کنید. تاکسی‌های آنلاین هزینه‌ای بالایی دارد و برای تردد هر روزه اصلا مناسب نیست.

به‌همراه راه جدیدی را برای رهایی از این مشکلات به شما پیشنهاد می‌کند. کافی است اپ بهمراه را نصب کرده، مسیر خود را انتخاب کنید. بلیط صندلی خود را رزرو کرده و تمام مسیر تا مقصد را با خاطری آسوده تا مقصد تجربه کنید. روی صندلی بنشینید موسیقی گوش دهید. چشمان خود را ببندید سه نفس عمیق بکشید ریلکس کنید و به‌همراه آرامش سفر کنید.

برای عضویت در بهمراه کلیک کنید

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست