بدون صف 

folder_openدستاورد‌های بهمراه
commentبدون دیدگاه
ایستادن در صف و شلوغی حمل و نقل های عمومی که بدون برنامه اند چیزی جز خستگی و تلف کردن وقت شما ندارد پس با بهمراه بدون صف سفر کنید

بدون صف

پیرمرد می‌گفت: اگر یک روز ملت صف نبسته باشند، گمان می‌کنم که خواب دیده‌ام. پنج صبح، نه صبح، ظهر، بعد از ظهر، همیشه صف هست. چه روز کاری چه غیر کاری، فرقی نمی‌کند. انگار سند این‌جا را به نام صف سند زده‌اند.

کمی‌ آن‌طرف‌تر دختر بچه‌ای کلافه از ایستادن زیاد به مادرش التماس می‌کند، تا او را بغل گیرد. مادر پاکتی در دست دارد و چادر به دهان گرفته است اولش محل نمی‌دهد اما بعد ناچار می‌شود، از بس که دختر گریه می‌کند. سخت است با چادر و پاکت بچه را در بغل بگیری و آن همه وقت روی پا به‌ایستی.

زن و مردی جوان به یک‌دیگر چسبیده‌اند. مرد دست‌ها را حائل کرده است به دور خانمش، مدام می‌گوید: خانمم باردار است و از مردم می‌خواهد که هل ندهند.  مردی که قصد دارد زودتر سوار شود مدام هل می‌دهد،که زودتر روی صندلی بنشیند. همسر جوان عصبانی می‌شود و مرد عجول را به عقب هل می‌دهد دعوا می‌شود، پاکت زن پاره می‌شود خانم حامله جیغ می‌کشد بچه گریه می‌کند و …

این همه جنجال برای چیست؟ به قول آن پیرمرد که اگر روزی صف و فشار درهم لولیدن نباشد، گمان می‌کنیم رویابین شده‌ایم!

در صف می‌ایستیم

در صف می‌ایستیم چون ناوگان حمل ونقل شهری برنامه ندارد و یا در ترافیک مدام توقف می‌کند مسافر سوار و پیاده می‌کند. راننده معطل می‌کند. در صف می‌ایستیم چون فکر می‌کنیم برای رسیدن به مقصد باید در صف ‌‌‌بایستیم. اما این‌گونه نیست. نیاز نیست داخل صف بایستید نیاز نیست برای نشستن روی صندلی صف را به‌هم بریزید. نیاز نیست با ادب و نزاکت از جای خود برای پیرها از روی صندلی بلند شوید. کافی است به‌همراه شوید.

با به‌همراه، آسایش، آرامش، و خاطری آسوده، بدون لحظه‌ای ایستادن در صف می‌توانید سفر درون شهری بروید، محل کار، مرکز خرید هر کجا که فکر می‌کنید باید آنجا حاضر باشید.

سیستم ناوگان حمل‌ و نقل به‌همراه به‌گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید از یک یا چند روز قبل بلیط خود را خریداری کرده و در ساعت مقرر در محل حاضر شوید و بدون آن‌که  صفی تشکیل شده باشد سوار ماشین می‌شوید. مینی‌بوس‌های به‌همراه آن‌جا حضور دارند منتظر شما ایستاده‌اند تا شما بدون معطلی بدون این‌که یک لحظه در صف منتظر بمانید سوار شوید، راحت بنشینید، موسیقی گوش دهید و از جریان هوای تصفیه که در مینی‌بوس گردش دارد لذت ببرید.

به‌همراه افتخار می‌کند در حال طراحی جدید سیستم حمل و نقل درون شهری است. اگر شما هم به‌همراه شوید چهره‌ی شهر تغییر خواهد کرد ما شاهد آن خواهیم بود که برای جابه‌جایی در این شهر بزرگ هیچ صفی تشکیل نخواهد شد. این یک شعار نیست این هدف به‌همراه است شهر بدون صف

بدون صف  به‌همراه شو.

 

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست